Tasteless, The Inomhus, Aga Bartosz, Zmarzlik MUA, Iwashomeanyway

Mam niezwykłych znajomych. Działają, projektują, śpiewają, grają, produkują, malują, tworzą, dzielą się. Chcę się nimi wszystkimi pochwalić, dlatego ruszam z #wspieramlokalneinicjatywy, serią postów o moich super ziomach i ich działalnościach.

Tasteless – fotografia

Malina Podsiadło to maleństwo o wielkiej charyzmie. Zaledwie szesnastoletnia dziewuszka, a prężnie działa fotograficznie w social mediach. Pracując z nią przez jeden sezon w Rewie wiem, że uczy się szybko i szuka okazji, by zdobyć nową wiedzę i znajomości, a do tego wychodzi jej to niezwykle naturalnie.

 

Tumblr
Instagram
Facebook

The Inomhus – fashion

Bartek Malinowski łapie się każdego medium, które pozwala mu tworzyć – film, fotografia analogowa, malarstwo, ziny, a to wszystko przekłada się na jego ubrania – proste, codzienne formy, z niecodziennymi grafikami. W jego projektach przewija się bliska mu deskorolka, Trójmiasto i analogi. Unikalna kreska i grafiki, praktyczność i surowość – tak można określić ubrania The Inomhus.

 

Blog
Instagram
Facebook

Aga Bartosz – design

Aga Bartosz to przeutalentowana artystka, której grafiki są proste, utrzymane we fioletowej palecie, co nadaje całości futurystyczny, lekko feministyczny  i intymny wymiar. Jest również autorką plakatów, a jej pracę można było zobaczyć m.in. w G’rls Room Magazine, Poznań Design Festival czy A5 Zine.

 

Tumblr
Instagram

Zmarzlik Make-up – charakteryzacja i wizaż

Katarzyna Zmarzlik to delikatne serce o twardo stąpających po ziemi nogach. Obserwowanie progresu Kasi dało mi namacalny dowód, że jak czegoś się bardzo chce i ku temu się dąży, świat nam w tym pomoże. Kreatywna, otwarta i zdecydowana. Charakteryzacje teatralne przeplata ze ślubnymi, utrzymując profesjonalizm i zaangażowanie. Obecnie działa w zespole charakteryzacyjnym Opery Bałtyckiej.

 


Facebook

IwasHomeAnyway – muzyka

Duet Yoshii Swxdn & Nela Szadkowska – spotkanie elektronicznego glitchu z soulową miękkością. Brak formy tworzy formę, a zlepek najróżniejszych struktur składa się, o dziwo, w tak piękną całość, że gości na mojej plejliście od dnia wydania. IwasHomeAnyway odnalazło spokój w chaosie.

Soundcloud
Instagram
Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s